آموزش تجارت الکترونیک - مشکل بزرگ شرکت و کسب و کار ها در تولید محتوا تجاری
 
» تعداد مطالب :
» آخرین بروز رسانی :
» آخرین بازدید :

   

مشاوره ، طراحی و اجرای مدل تجارت الکترونیکی کسب کار شرکت ها توسط تاجر الکترونیک

این که به موضوع خیلی ساده و شفاف و بدون بکار بردن لغات و کلمات تخصصی اشاره کنیم به نظر خود من یک مزیت عامه پسند هست زیرا که عمده مخاطبین ما عامه افرادی هستند که بین ساختار سنتی و مدرن تجارت دچار سردرگمی و ابهامات زیادی شده اند . با این مختصر توضیحات آنچه که در این مورد حائز اهمیت می باشد مشکل شرکت ها در تولید محتوا و مدیریت وب سایت های خود می باشند و در این مورد این دوراهی قرار گرفتن بیشتر جلوه گر و مشهود می باشد  که در این مورد باید به موارد زیر  توجه خاص نمود . 

اول : اینکه در تجارت دنیایی امروز یا تجارت الکترونیکی سازمان شما یک سازمان محتوا محور باید باشد هیچ شکی در آن نیست . 

دوم : سازمان محتوا محور نیاز به یک بستر واقعی  و  مستقل به نام وب سایت دارد و این وب سایت می بایست بر اساس اصول و استاندارد های به روز محتوا بر اساس ساختار  استاندارد  و الگوریتم هایگوگل طراحی شده باشد در این هم  تمام کمال باید استانداردها رعایت شود در این مورد صاحبان کسب و کار باید بدانند بخش بزرگی از مشکلات آنها در عدم موفقیت کسب و کار انلاین می تواند روی ضعف در استاندارد طراحی شدن وب سایت آنها در این این فضای کاری می باشد و این عارضه را باید بتوانند شناسایی کنند و در بسیاری موارد عدم شناخت این مشکل خود مشکل و چالش بزرگی در تولید محتوای تجاری آنها می باشد. 

سوم : این رکن بسیار مهم است داشتن تیم متخصص تولید محتوا . تیم متخصص تولید محتوا  تیمی است که اموزش های لازم را در تولید محتوا تجاری دیده باشد و بر تمام اصول فنی و تاکتیک ها و تکنیک های کار تسلط  داشته باشد دائما که این تسلط وجود داشته باشد توسعه مستمر وجود دارد . این تیم حتما باید بر اساس استانندارها و اصول تولید محتوا پرورش دیده و اموزش دیده زبده باشد و مهمتر و مهمتر در این مسیر این تیم حتما نیاز به یک مربی محتوا یا content Coach در کنار کار خود می باشد . حلقه مفقوده عدم موفقیت بسیاری از کسب و کارهای ایرانی همین content Coach   می باشد . مربی محتوا کسی است ابتدا اموزش عملی می دهد و سپس کنار تیم و همگام با تیم حرکت می نماید حتی بزرگان کسب و کاری مانند بیلگیتس یا جفر بیزوس هم دارای مربی در کنار کار خود هستند . زیر که این مربی هست که هادی اصلی تیم را تقویت می نماید . و این مربی است که توانمندی ارزیابی شفاف این مسیر را دارد . 

مشکل بزرگ شرکت و کسب و کار ها در تولید محتوا تجاری http://iecg.ir/post/259

گستره و قدرت محتوا به حدی است که سرنوشت تجاری یک کسب و کار را مشخص می نماید و این محتوا است که می تواند سازمان را به سود رسانی برساند . محتوا باعث دیدن شدن ما می گردد و دیده شدن ما باعث جذب اعضا و عضویت ما شده و عضویت باعث ایجاد مشتری و فروش می گردد این نرخ تبدیل کاربر از طریق  موتورهای جستجو به مشتری یا به اصلاح CR یا Conversation Rate نقطه پیوند تلاش و موفقیت ما در مسیر تولید محتوای فیلم و عکس و نوشتار یا محتوای تجاری کسب و کرا ما می باشد . 

این یک چالش بزرگ است که ما یک وب سایت داشته باشم و ندانیم الان چکار کنیم  ! این اسیب پذیر ترین حالت کسب و کار ما می باشد دقیقا مثلاین است که یک خودروی جدید را خریده و  آن را راه اندازی نموده و بر اساس دانش ناقص خود شروع به حرمت نموده و هیچ تسلطی نه در توقف و ترمز گرفتن و نه در افزایش سرعت و کاهش سرعت این وسیله را داریم طبعا همانگونه که می دانیم خیلی موارد در رانندگی ما سرعت را افزایش نمی دهیم و همین موضوع باعث ایجاد انسداد مسیر وی ا تصادف و خسارت می گردد و همچنین در سرع بالا قادر به مهار خودرو نیستیم و آسیب های جدی در این مورد به ما وارد می شود . 
 
دقیقا فلسفه تولید محتوا نیز در این مورد نهفته است اینکه چه وب سایتی داشته باشیم ، اینکه تیم تولید محتوای ما چه تخصصی  و تسلطی در تولید محتوا و سنجش این محتوا با ابزارهای گوگل را داشته باشند ، اینکه آیا ما با  content Coach ارتباط مستمر داریم یا خیر و روند تولید محتوای ما چگونه است همه و همه مواردی هستند که در موفقیت تدوین استراتژاتژی محتوای ما می تواند نقش سرنوشت ساز داشته باشد . در این مورد با حتما با ما تماس بگیرید . 

حسین زینی وند 

تاجر الکترونیک 

 مجری  و مشاور  پروژه هایتخصصی تجارت الکترونیکی 

تلفن  :  88720880 
   
 09121870651

 صفحه اینستاگرام 

Image result for instagram.
جهت آشنایی بیشتر با مباحث تاجر الکترونیک لطفا روی عکس زیر کلیک کنید 


:: مرتبط با: آموزش تجارت الکترونیک , مقاله تجارت الکترونیک ,
:: برچسب‌ها: سازمان های محتوا محور , مشکلات تولید محتوا , آموزش تجارت الکترونیکی , تیم تولید محتوا , شرکت تولید محتوا برای وب سایت , حسین زینی وند تاجار الکترونیکی , آموزش حرفه ای تجارت الکترونیک ,
:: لینک های مرتبط: اینستاگرام زینی وند ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic