آموزش تجارت الکترونیک - رقابت در کسب و کار
 
» تعداد مطالب :
» آخرین بروز رسانی :
» آخرین بازدید :

   

مشاوره ، طراحی و اجرای مدل تجارت الکترونیکی کسب کار شرکت ها توسط تاجر الکترونیک

رقابت در کسب و کار
23 مهر 97 ساعت 23:14 | | حسین زینی وند | ( نظرات )
رقابت .... در هر کاری هستیم بهترین باشیم و برای هر هدفی که تلاش می کنیم مرتبا به روز باشیم . رقیب ما در کمین نیست این برتری شایستگی های او و کم کاری ما است اگر او به سکوی موفقیت برسد . فراموش نکنیم رقابت در عرصه کار ، زندگی، تحصیل ، ورزش ، شخصیت ، زیبایی و .... به معنای جنگ و برتری جویی با تبلیغ کاذب و فریب نیست !! رقابت تلاشی عالی و شرافتمندانه بر مبنای ارزش و کوشش درست در جهت موفقیت است . در هر زمینه ای که مد نظر دارید . رقابت در نهایت افزایش سرعت و قدرت اوج شما نسبت به رقیب مدعی شما می گردد . کسی که خارج از چارچوب های رقابتی برتری کسب کند یقینا سقوط می کند . 

رقابت .... در هر کاری هستیم بهترین باشیم و برای هر هدفی که تلاش می کنیم مرتبا به روز باشیم . رقیب ما در کمین نیست این برتری شایستگی های او و کم کاری ما است اگر او به سکوی موفقیت برسد .


رقابت یک تلاش مستمر و کسب مرتب دانش ها و تکنیک ها و تاکتیک های روز در کسب ارزش مورد انتظار شماست که باعث همان موفقیت عالی و ایجاد برتری شما و اصطلاح عامیانه ستاره شدن شما می گردد . این انتظار که اگر من امروز خوب هستم و همیشه این جایگاه را خواهم داشت اصطلاحا زهی خیال باطل هست و به اصل تغییر باور نداریم و این مایه یا همان سرمایه شکست و رکود ما می شود باید دائم در مسیر تغییر ما نیز سیال بوده و منعطف و منطبق با دانش روز شناور به روز باشیم تا به موفقیت برسیم اگر در یک رقابت شریف زیر دست ، دوستی که انتظار نداریم در کار در تحصیل در ورزش از ما برتری پیدا کرد طبق این قانون و قاعده این حق مسلم اوست اگر اینجا از او انتقاد کردیم این دیگر جنگ است و رشک و دیگر رقابت نیست عملیست برای تخریب خارج از رقابت شریف . همیشه با رعایت این اصول در کار ، زندگی ، عشق و آنچه مد نظر دارید بهترین باشید 


حسین زینی وند 

تاجر الکترونیک 

اولین و مبدع کارگاه های عملی پرورش تاجر الکترونیک در ایران 
مشاوره و مجری پروژه های ملی و بین المللی تجارت الکترونیک در 

تماس 

تلفن  :  88720880    

 09121870651


Image result for instagram.:: مرتبط با: مقاله تجارت الکترونیک ,
:: برچسب‌ها: رقابت در کسب و کار , حسین زینی وند تاجر الکترونیک , مقاله تجارت الکترونیک ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic